zdesign.pl

Najgorsze projekty graficzne polskich stron

Najgorsze projekty graficzne polskich stron

Zapisywanie pamięci RAM dla modelowania 3D

Bez względu na to, co ktoś mówi ci, uważają pamięć RAM pierwsze przy zakupie lub modernizacji komputera, zwłaszcza jeśli pracujesz z modeli o wysokiej rozdzielczości. Widzisz, Twój program 3D ma koncepcji modelowania zewnętrznego odniesienia, które pomogą usprawnić proces. Zewnętrzne obiekty odsyłania lub odniesienia, są składnikami proxy w sceny, które wskazują, czy odniesienia, inny plik.

Najgorsze projekty graficzne polskich stron

Korzystanie referencje pozwalają zobaczyć całą scenę dla odniesienia, ale zaoszczędzić pamięć poprzez ładowanie tylko część sceny trzeba pracować. Wziąć postać, na przykład. Pracując na jego torsie, prawdopodobnie chciał zobaczyć, ramiona i nogi, ale nie trzeba ich zmieniać. Poprzez odwołania rąk i nóg, można oszczędzać pamięć i poprawić wydajność systemu.

Ze swojego programu 3D nie ma takiej możliwości, w końcu trzeba ładować całą scenę do swojego programu 3D. Nawet jeśli pracujesz na nim w małych częściach, trzeba będzie wnieść całą scenę razem na jakiś czas. Ładowanie w modelach wysokiej szczegółowo zajmuje sporą ilość. Bezwzględna ostatnią rzeczą, którą chcę mieć zdarzyć się w komputerze, aby rozpocząć korzystanie z dysku twardego jako pamięci wirtualnej.

Najgorsze projekty graficzne polskich stron

Jak być może wiesz już, twój wysokiej klasy stacja robocza może zamienić się w high-end "świnia", który porusza się tak szybko, jak to zrobić, gdy budzisz się rano. Aby tego uniknąć, należy uzyskać jak najwięcej pamięci, jak można sobie pozwolić, lub że komputer może potrwać. Realistycznie, trzeba będzie co najmniej 4 GB pamięci RAM zrobić większość projektów filmowych, ale nie zdziw się, jeśli kończy się potrzebują więcej.

Nie jest niczym niezwykłym dla komputerów stacji roboczych mieć od 1 do 4 GB pamięci RAM w tych dniach. Jeżeli nastąpiło jedno należy pamiętać o znaczeniu ciebie losowej pamięci, to jest to: Nawet najszybszy CPU staje się niewyobrażalnie wolna, jeśli nie ma wystarczającej ilości pamięci RAM do pracy.


- autor artykułu