zdesign.pl

Projekty graficzne dla stron www

Projekty graficzne dla stron www

Jego najsłynniejsze dzieła to prawdopodobnie Mona Lisa i Ostatnia Wieczerza. Z pewnością są najbardziej powielane. To wstyd, że nie mamy więcej jego pracy dziś cieszyć.

Być może piętnaście jego obrazów przetrwać, niewielką liczbę ze względu na jego stałą i często katastrofalne, eksperymentowanie z nowymi technikami i jego przewlekłe kunktatorstwo. Niemniej jednak te kilka prac, wraz z jego notatników, które zawierają rysunki, schematy naukowe i swoje przemyślenia na temat natury malarstwa, obejmują wkład w późniejszych pokoleń artystów tylko rywalizował przez współczesnego mu, Michelangelo.

Obraz olejny artysty # 2: Michelangelo:

Projekty graficzne dla stron www

Michelangelo, włoski malarz renesansowy, rzeźbiarz, architekt, poeta i inżynier. Mimo dołożenia kilku wypadów poza sztuką, a jego skrajna niechęć do tego, kiedy został zmuszony na niego, jego ciało pracy jest naprawdę znakomity! W rzeczywistości, jest to zwykle on DaVinci który jest uznawany za najważniejszą osobowość okresu renesansu.

Michelangelo Buonarroti urodził się szlachty, ale nie został podniesiony przez rodziców. Jego ojciec wysyła go do kamienia rzeźbiarz i jego żony w młodym wieku, ponieważ jego matka była stale chorowity i wątły. Żyjąc z jego rodziców zastępczych, młody Michelangelo nauczył umiejętności, które będą mu służyć przez całe życie Oczywiście, będąc szlachcicem, jego ojciec był niezadowolony, gdy jego syn powiedział mu o swoich artystycznych zamierzeń. Minęło kilka głównych przekonuje Michelangelo kontynuować swoją praktykę.

Wyjście Michała Anioła w każdej dziedzinie w czasie swego długiego życia był z pewnością kolosalna. A kiedy Natłoku przetrwanie korespondencja, szkice i wspomnienia są brane pod uwagę, że jest najlepiej udokumentowana artysty z 16 wieku. Jego dwie najsłynniejsze dzieła rzeźbiarskie są prawdopodobnie Pieta i Dawid, które zostały wyrzeźbione przed jego 30 urodzinami.

IGNIF
- autor artykułu