zdesign.pl

Boty Google a pozycjonowanie

Boty Google a pozycjonowanie

Jak tworzyć własne widgety

Tworzenie niestandardowych widżety może zezwolić, aby urozmaicić swoją stronę lub projektowanie stron internetowych bez remontów go całkowicie. Paski przewijania i przycisk i tekst pudełka, wszystkie rzeczy, które niektórzy ludzie przyjmują za pewnik, jako coś, co nie ma znaczenia w projekcie mogą być jednymi z najbardziej wyróżniających się elementów na stronie internetowej. Tworzenie dobrego weźmie myślał ponieważ trzeba upewnić się, że pozostaje on w ramach tematu projektu, ale mogą one być nieco bardziej ekstrawagancki niż ich bardziej statycznych przyjaciół takich jak tło.

Wystarczy wyobrazić sobie, używając strzałki Cupid jako kursora myszy na określonym miejscu. Nie tylko, że to pasuje do tematu poszukiwaniu miłości, że strona miała, ale to z pewnością przyciąga uwagę, a może nawet pomyśleć, hej to jest całkiem miłe. Jest to z pewnością różni się od normalnej białej strzałki używane w większości miejsc, ale w tym samym czasie, to działa. To jest jedna z tych rzeczy trzeba dążyć przy tworzeniu niestandardowych widżety, muszą uzupełniać resztę projektowania i nadać mu pewien rodzaj czystego uczucia do niego w tym samym czasie. Przyciski nie może być tak drastycznej zmianie, ale mogą zrobić zabawne drobiazgi po kliknięciu je, jeśli chcesz je, to sprawia, że ??strona wydaje się bardziej żywy i czyni go bardziej zabawy do przeglądania wokół miejsca.

Boty Google a pozycjonowanie

Są ludzie, którzy nawet przeglądać całą witrynę, żeby znaleźć te małe wystąpień miejscu robienia rzeczy, których nie oczekuje się od większości miejsc, jak przycisk, który kliknął biegają poza ekran. W ten sposób można nieumyślnie stworzyć sposób, aby dowiedzieć się więcej kliknij tu. aby użytkownicy Twojej witryny zobaczyć wszystko, co ma do zaoferowania, patrząc na tych małych zdarzeń mogli natknąć się o nie mieliby inaczej, jak coś może chcą kupić od ciebie, jeśli czy oferujecie jakieś towarów lub usług na stronie.

Tworząc własne widgety pozwól wodze fantazji, tak długo, jak to pasuje do tematu projektowania nie jest źle mieć całkiem nieoczekiwane widżety w projektowaniu, da projektowaniu ogólny dotyk oryginalność i być powiew świeże powietrze dla ludzi, którzy są przyzwyczajeni do tych samych starych widżetów na każdej stronie są natknąć.

https://mazelectro.pl/zmywarki-c-7_42.html
- autor artykułu