zdesign.pl

Jak dziala serwis stron www?

Jak dziala serwis stron www?

5Use wyraźne wezwanie do działania, takie jak "kliknij tutaj, aby potwierdzić płatność" itd., A nie sprytny kalambury i gry słów

6Offer dodatkowe informacje w razie potrzeby

(Dobrym przykładem dodatkową informacją jest kod aktywacyjny CSV na odwrocie karty kredytowej. Chociaż większość osób wie, co to jest, niektórzy nie. Dołącz krótki opis tego, co to jest i dlaczego jest to potrzebne. W istocie końcowego otwarty i przejrzysty o informacje potrzebne będzie sprzyjać zaufanie użytkownika.)

Bezpieczeństwo

Jak dziala serwis stron www?

Jeśli sprzedajesz produkty online i prosząc o szczegóły płatności, należy upewnić się, czy certyfikaty bezpieczeństwa są up-to-date i na wystawie. Podobnie, aby wasza polityka prywatności łatwo zauważyć.

Upewnij się, że każdy link działa poprawnie. Przetestować każdą możliwą kombinację informacji, które mogłyby wejście użytkownika. Jeśli oni przywitani stronę błędu, wtedy prawdopodobnie opuścić witrynę. Jeśli jest problem z zamówieniem (np błędny numer karty) doprecyzowania, co użytkownik musi zrobić (w przyjazny sposób!)

Jeśli wszystkie info jest poprawny - podsumowanie informacji Zamów przed przetwarzaniem. Gdy zamówienie zostało pomyślnie przeszedł, należy do użytkownika to jasne. Oferta podsumowanie transakcji, włącznie z numerem referencyjnym.

Jak dziala serwis stron www?

Co za pomocą CAPTCHA?

CAPTCHA oznacza całkowicie zautomatyzowany Public Turing test to Tell Computers and Humans Apart. Innymi słowy - to te małe pudełka, które proszą o podanie kilku zniekształcone cyfry lub litery przed wypełnieniem formularza.

Są one zaprojektowane tak, aby zapobiec spamu. Jednak istnieje jakaś debata, czy oni naprawdę tak skuteczne przy odchyleniu spamu. Co ważniejsze, istnieje kilka case studies, które wyraźnie wskazują na spadek konwersji z postaci, które używają CAPTCHA. Warto mając to na uwadze przed zainstalowaniem jakiegokolwiek testu.


- autor artykułu