zdesign.pl

Typografia w projektach stron www

Typografia w projektach stron www

Zastosuj Feng Shui do swojej witryny

Sztuki Feng Shui (czyt Fung Shway), opracowany ponad 3000 lat temu w Chinach, sprzyja harmonii i pozytywny przepływ energii. "Feng" i "shui" oznacza "wiatr" i "woda", odpowiednio. Starożytna chińska wiąże zależność wiatru i wody z dobrych zbiorów i dobrego życia, ta pozytywna wymiana energii jest znany jako "chi".

Czy "chi" istnieją w naszych stronach? Tak!

Chociaż nie ma możliwości obejmujące 3000 lat starą teorię w tym artykule będę poruszyć niektóre z elementów Feng Shui, które są istotne dla stron internetowych, takich jak kolor, kształt, tekst, przestrzeni i pozycjonowania.

Typografia w projektach stron www

Wykorzystanie kolorów

Feng Shui kładzie nacisk na pięciu elementów: drewno, ogień, ziemia, metal i woda. Każdy element jest związane z kolorem. Nie mówię, że kolory wymienione poniżej powinny być "głównym" kolory na swojej stronie, ale zamiast tego, powinny zostać włączone do pewnego stopnia.

· WOOD: zielony, brązowy

Typografia w projektach stron www

Brązowy i zielony ... drzewo i to wychodzi. Pierwiastek ten stymuluje wzrost sezonowy i nowe życie. Firmy biorące udział w kształtowaniu krajobrazu, ogrodnictwo, sprzątanie i wesela mogą korzystać z tym te kolory. Wybitne strony: 1800conroys.com, fertilitycommunity.com, Palmolive.colgate.com

· POŻAR: Czerwony, Mocny żółty, pomarańczowy, fioletowy, i Pink

Czerwony: Ten kolor jest gorący, namiętny, bogaty i uroczysty. Jeśli chcesz, aby klienci czują się podekscytowani i ważne, czerwony jest to! Ten kolor jest bardzo stosowany na stronach internetowych randek i restauracji. Wybitne strony: verizonwireless.com, lavalife.com, valentines.com i ruthchris.com.

Żółty i pomarańczowy: Żółty to kolor słońca i pomarańczowy to kolor słońca w zachodem a wschodem słońca. Kolory te oferują życie, nową nadzieję i radość. Idealne dla firm, które oferują usługi energetyczne lub inwestycyjnych.
koncentratory tlenu na wynajem
- autor artykułu