zdesign.pl

Najlepsze projekty graficzne polskich stron

Najlepsze projekty graficzne polskich stron

Wybór obrazów - miejsca ekspozycji

Wyświetlacz sztuki widać wszędzie, od biur i wieże do domów osób. Wiele razy odwiedzamy miejsce Social Hub-dub i zobaczyć obraz spokojnej rzeki. Jaka jest nasza odpowiedź - nie idzie z poziomem energii niezbędnej do tego miejsca. Pozwól nam znaleźć odpowiedź na to pytanie. Jak wybrać obrazy w zależności od miejsca będzie wyświetlana?

Najlepsze projekty graficzne polskich stron

Według wyboru Feng Shui obrazów w celu zrównoważenia energii wymaganej do niektórych miejscach należy pamiętać przed zakupem dzieła sztuki. korporacyjnych budynków i biur, gdzie wiele aktywności przechodzi on wymagać więcej poziom energii , aby zwiększyć energie pracodawcy, jak i pracowników. Jasne, świeże kolory posiadające motywacyjnych tematów będzie działać cuda na głowach wszystkich. Hotele i restauracje również powinny zachęcić większą aktywność pomyślności w biznesie i tutaj są matowe pokojowych obrazów byłoby nudne. Szpitale i kliniki, gdzie wymagana jest uzdrowienie i pokój chciałby iść w kolorach takich jak zieleń, lawendy i niebieski stworzyć kojąco i uspokajająco na głowach więźniów. Duchowe i pozytywnych w motywy byłaby bardziej odpowiednia dla obszarów, gdzie wymagana jest spokój.

Najlepsze projekty graficzne polskich stron

Osoby posiadające agresywny charakter trzeba wyświetlić kojące i uspokajające tematów, aby pomóc im odpocząć w swoich domach. Kolory takie jak czerwony i pomarańczowy należy unikać, ponieważ wywołuje więcej emocji. W pokoju dziecka ma się wolność, aby przejść do świeżych i jasnych kolorach, aby uczynić go atrakcyjnym i żywy. Więc wybór obrazów mogą być rymowanek, scen obrazu lub postaci fantastycznych. Osoby, które muszą poprawić zaufanie można przejść dla motywacyjnych tematów pamiętając swoje osobiste upodobania do kolorów.

http://www.elstyk.com/category/transformatory-transformatory-bezpieczenstwa-to
- autor artykułu