zdesign.pl

Czym jest pozycjonowanie?

Czym jest pozycjonowanie?

Jak FTP - Step-By-Step Guide Dla konfiguracji FTP

FTP to skrót od File Transfer Protocol - jest to metoda wykorzystywana do przesyłania plików przez sieć. Jeśli kiedykolwiek pobrane pliki mp3 lub gier, które zostały już wykorzystane. Jednak w tym artykule wytłumaczę ftp: Jak wgrać, a także pobierać pliki.

FTP jak: Co jest potrzebne przed rozpoczęciem


Czym jest pozycjonowanie?

Przed rozpoczęciem konfiguracji FTP musisz adres IP komputera lub serwera będziesz połączenie. Jest to zwykle czterech liczb oddzielonych kropkami. Trzeba także nazwy plików, które chcesz przenieść, a nazwa użytkownika i hasło na komputerze zdalnym. Jeśli przesyłanie plików z publicznie dostępnym miejscu, przyjmie nazwę użytkownika "anonimowy" i swój adres e-mail jako hasło. W przeciwnym razie trzeba się upewnić, że masz nazwy użytkownika i hasła dla każdej innej lokalizacji zdalnej, aby zakończyć konfigurację FTP.

FTP jak: Instalacja Windows FTP

Czym jest pozycjonowanie?

Komputer powinien pochodzić z programu FTP, zwany klient FTP, już zainstalowany. Istnieją dwa programy FTP za darmo Windowing dostępne dla systemu Microsoft Windows. WS_FTP - zrobić wyszukiwania Google dla WS_FTP Lite i przekonasz się do bezpłatnego pobrania dla niego. Uruchom program i kliknij przycisk "Tak", aby go zainstalować. Zaznacz wszystkie ustawienia "Use akademickiego" w pytaniach i wtedy zaakceptować pozostałe ustawienia domyślne, z wyjątkiem "nadpisania pliku INI" - mówią NIE dla tego jednego. W oknie ws_ftp, kliknij prawym przyciskiem myszy, przytrzymaj i przeciągnij ikonę WS_FTP95 LE na pulpicie. Tworzenie skrótów i nazwij go ws_ftp.

FTP jak: Instalacja FileZilla

Drugi darmowy program okienkowy FTP FileZilla. Nie szukaj na stronie FileZilla i pobrać program. Zgadzam się z licencją, wybierz "Full Setup" i wybierz domyślną lokalizację. Przejdź pobierania kodu źródłowego i kliknij Install.


- autor artykułu