zdesign.pl

Projektowanie stron dla zaawansowanych

Projektowanie stron dla zaawansowanych Może pokazać zbyt dużo (lub za mało) treści. Okręgi są jeszcze bardziej ograniczający. Użyj okrąg tylko wtedy, gdy chcesz skupić się na jednej części całej jednostki, jak twarz lub części domu. Proszę nie używać trójkątów, chyba że jest on używany w logo firmy. Trójkąt gwiazdy off wąskie, a następnie rozszerza http://www.elstyk.com/category/transformatory-transformatory-bezpieczenstwa-to... bardzo ograniczające.

Zaokrąglone krawędzie

Większość ekspertów feng shui odradzają zakup mebli z ostrymi krawędziami. Czemu? Ponieważ krawędzie przybrać kształt strzałki i strzałki boli! Zatem złe chi. Zapytaj swojego administratora aby krzywej krawędzie obrazów lub obramowania tabeli. To promuje dobre chi i prawdopodobieństwo powracających użytkowników. Dla przykładu, widok www.crystaldiwebdesign.com.

Wykorzystanie Fonts

Projektowanie stron dla zaawansowanych

Jakie czcionki w użyciu?

Zaledwie kilka lat temu przeglądarek internetowych ograniczonych czcionki Verdana, Arial, Comic Sans i San serif. Obecnie większość komputerów są ładowane z setkami czcionek, uwalniając webmasterom być bardziej twórczy. Moje ulubione czcionki Trebuchet MS. To gładkie, łatwe do odczytania i regulowane. Verdana jest kolejnym ulubionym bo to szeroki i czytelne z daleka. Arial i Times New Roman są raczej cliché teraz, ale są one bardzo wąskie i pointy, co złe "chi".

Cokolwiek czcionki używasz, rozmiar i kolor są najważniejszymi atrybutami. Mniejsze czcionki są trudne do odczytania, a także czcionki kolorem mieszane zbyt wiele w tle. Użyj czcionki wielkości 10pt - 14 pkt z kolorami w całkowitym przeciwieństwie do tła (tj Czarne czcionki z białym tle, żółty czcionek w niebieskim tle, etc).

Projektowanie stron dla zaawansowanych

Zawężenie czytelni

Badania pokazują, że ludzie czytają 20% wolniej na monitorze komputera niż papier! Oczy wzrośnie zmęczony i widzowie nie będą kontynuować czytanie.

Zawężenie obszaru odczytu jednej kolumnie więc nie przekraczać tego samego zdania.

erfit.pl
- autor artykułu