Nowoczesne pralki

Otwarta pralka w której są ubrania

Istnieje na polskim rynku sprzętów AGD z kategorii pralki szereg rozmaitych modeli pochodzących od różnorodnych producentów światowej klasy, które są mocno zróżnicowane nie tylko pod kątem oferowanych przez ich wytwórców parametrów technicznych, czy gabarytów urządzenia ale także opcji dodatkowych, które stanowią funkcje niesamowicie przydatne w codziennych obowiązkach takich jak pranie.
Dobrym rozwiązaniem w nowoczesnych systemach jest uwzględnienie w pralkach wysokiej klasy tak zwanego systemu Eco Bubble. O czym mowa? Chodzi tu o technologię pozwalającą na to, aby wykonywać pranie z wykorzystaniem wyłącznie zimnej wody. Działa to na zasadzie zastosowania detergentu oraz wody i powietrza, przez to tworzą się charakterystyczne bąbelki. Wystarczająca do przebiegu całego cyklu prania jest wówczas temperatura wynosząca zaledwie piętnaście stopni Celsjusza.

kobieta trzymająca świeżo wyprane swetry

Bąbelki to nie jest pic na wodę, a naprawdę skuteczny system czyszczenia zabrudzeń powstałych na ubraniach i tekstyliach różnego rodzaju. Mowa tu o efektywnym wyczyszczeniu nawet mocnych zaplamień czy nieestetycznych zacieków. Eco Bubble jest wart inwestycji w nowoczesne modele pralek, ponieważ jest to krok dalej w kierunkuj nie tylko przyspieszenia procesu prania, ale także zapewnienia maksymalnej jak to na dziś dzień możliwe energooszczędności oraz wodooszczędności. Rozumie się przez to pobieranie nie tylko zimnej wody do prania zamiast ciepłej, co także to, że pralki w tym wymiarze i z tym udogodnieniem nie czerpią dużo energii elektrycznej, zatem są bardziej ekologiczne i mniej zapłacimy za rachunek za prąd.
Autor artykułu: